GRAVUREMUzun yıllara dayanan deneyim, en yüksek hassasiyet, mekanizasyon ve sürekli yüksek kalite Heidenpeter GbmH & Co. KG firmasını sektöründe önde gelen şirketlerden biri yapmıştır. Heidenpeter GmbH & Co. KG, bir aile işletmesinin geleneğiyle, sürdürülebilirliği, yenilik ve müşteri odaklı özelliğini ödün vermeyen kalitesi ile birleştiriyor.

1932'den beri “Made in Germany” etiketiyle, yani 90 yılı aşkın bir süredir Almanya’da üretilen GRAVUREM markalı çelik damgalar ve markalama aletleri küresel bir başarı hikâyesi oluşturuyor. 
GRAVUREM ürünlerinin uygulama alanları oldukça çeşitlidir. Çelik damgaların ve markalama aletlerinin, özellikle otomotiv ve kalıp/alet imalat sanayinde memnuniyetle kullanılmakta olduğu kanıtlanmıştır. GRAVUREM markalı damgalar, örneğin Euro paletlerdeki marka etiketleri için son derece uygundur. Ve her zaman yeni uygulama olanakları vardır.

GRAVUREM damga karakterlerinin net tipografisi, akılda kalıcı piktogramları, yüksek doğruluğu ve uzun ömrü ile işaretleme aletleri olarak endüstri dünyasının vazgeçilmezlerindendir.