Haberler

HAZET YÜKSEK VOLTAJ & HYBRID ARAÇLAR İÇİN VDE SETLERİ

Rakipsiz Şampiyon

HAZET, 2022'de 17. kez üst üste "En İyi Marka" seçildi

MOTORRAD dergisi okuyucuları üst üste 17. kez en iyi alet markası olarak HAZET 'i seçerek diğer rakiplerin %10 önüne geçerek bizi en üst sıraya yerleştirdi.

MOTORRAD dergisi 2006 yılından beri her yıl 22 farklı kategoride hangi markaları ve ürünlerini en etkileyici bulduklarına karar vermesi gereken bir okuyucu oylaması yapıyor. Bu yılki oylamaya 52.333 noter onaylı okuyucu katıldı. Bu katılımcıların yarısından fazlası, Remscheid merkezli kaliteli alet ve atölye ekipmanı üreticisinin ürettiği ürünlerin en iyi marka "ALET" kategorisini kazanmasına yardımcı oldu.

Motosiklet Ürün Müdürü Michael Paetsch ve Pazarlama Müdürü Carsten Scholz Mart ayının sonunda gerçekleştirilen Dijital Ödül Töreninde birincilik ödülünü aldıktan sonra şu açıklamaları yaptılar; “Yüksek kaliteli ürünlerimizin ve yenilikçi takım geliştirmelerimizin hedef grubumuz tarafından bir kez daha bu kadar takdir edilmesinden dolayı çok mutluyuz. Bu okuyucuların oylamasında birincilik unvanını bir kez daha korumuş olmak  - açıkçası bunu bir meydan okuma ve motivasyon olarak görüyoruz. Gelecekte de amacımız, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayan ve mümkün olan en iyi sonuçlara götüren araçlar geliştirmektir. Motosiklet endüstrisinde gücümüzü geliştirmeye devam etmekle de çok ilgileniyoruz"

ASW ‘den HABERLER - Mayıs 2022

Yeni Web sitemiz 2022 Yeni sitemiz ASW-WEKADOR nihayet yayındadır! Özenle tasarlanmış sitemizde bazı faydalı özellikler: • Ürün tarayıcı • Takım talebi • Kaliteli ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi • Ve daha fazlası! Web sitemiz sürekli geliştirilecektir - enteresan bilgileri ürün geliştirmeleri ve cazip tekliflerimiz yıl boyunca sizlere sunulacaktır

> Devamını Oku

KUKKO Elektromobilite

Volkswagen Elektromobilite

KUKKO, şirketin kuruluşundan bu yana otomotiv sektörü ile yakından bağlantılıdır ve başlangıcından bu yana e-mobilite ‘ye eşlik etmektedir. Bu alanda öncü olarak, müşterilerin özel isteklerini bireysel bazda uyguluyor ve türünün tek örneği hassas takımlar üretiyoruz.

Takım çözümlerimiz, endüstri gereksinimlerini karşılamak için mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Ismarlama çözümler maksimum üretkenliği garanti eder.


Elektrik Motoru üzerinde Ayırma Operasyonu

 

BMW için Özel aletler

Zaman yönetimini optimize ederken aynı zamanda üretimde sorunsuz süreçleri garanti etmek için aynı iş süreçlerinin mümkün olduğunca basitleştirilmesi gerektiğinden özel takımlar kullanılır.

Müşteri ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyumlu, uygulama odaklı bir çözüm geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

 

NWS YENİ TAKIM BAĞLAMA SİSTEMİ

İşyerinde daha fazla güvenlik için

İşyerinde daha fazla güvenlik sağlamak için, SoftGripp saplı NWS penselerimiz için bir takım bağlama sistemi içerecek şekilde ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Bir dizi farklı bağlantı seçeneği sayesinde, takım bağlama düzeneklerimiz diğer aletlerle de uyumludur.
Yüksekte çalışan ustaların elinden düşen aletler sadece iş süreçlerini bozmakla kalmaz, gecikmelere de neden olur – aynı zamanda özellikle çatılarda, iskelelerde ve şantiyelerde çalışırken düşen pense, tornavida ve benzerlerinin çarpabileceği insanlar ve nesneler için ciddi bir tehlike oluşturur. Bu durum haliyle ciddi kişisel yaralanmalara veya masraflı onarımlara neden olabilir. NWS 'den temin edilebilen yeni takım bağlama sistemi bu tür kazaları önler ve işyerinde güvenliği artırır.

 

Aletler he zaman Profesyonel Kullanıcı Kişiye bağlanır

Aletleri ustalara bağlayan elastik emniyet hattı sayesinde, alet yanlışlıkla elinden kaysa bile her zaman kişiye bağlı kalır. Emniyet halatı, rahat çalışmayı sağlamak için 4,5 kilograma kadar taşıma kapasitesine ve kullanıcı dostu bir yarıçapa sahiptir. Ürün yelpazesindeki diğer öğeler ek çalışma kolaylığı ve güvenliği sağlar. Adaptör halkaları ve bu sette bulunan emniyet klipsli metal karabinalar (özel kancalar), emniyet hattına aynı anda birkaç aletin takılmasını sağlayarak hızlı ve güvenli takım değişiklikleri sağlar. Metal karabina, bağlama hattı ile alet kayışı gibi bir bağlantı noktası arasında güvenli bir bağlantı sağlar.