Haberler

NEXUS ve GREVUREM Artık Türkiye Pazarında…

Şubat 2023 tarihi itibarıyla imzalanan Münhasır Temsilcilik anlaşmalarımız çerçevesinde

BS TOOLTRADE olarak yeni markalarımız olan NEXUS ve GRAVUREM ürünlerini Türk kullanıcılarıyla buluşturacağımızdan dolayı mutlu ve heyecanlıyız.

NEXUS, çektirme alanında Almanya’nın lider kuruluşlarından birisi olup 1868'den beri Remscheid şehrinde bu geleneği ve yüksek kaliteli ürünlerini MADE IN GERMANY etiketiyle üretmektedir.

GRAVUREM Çelik Damga ve Numaralama Aletleri, uzun yıllara dayanan deneyim, en yüksek hassasiyet ve yüksek kalite ile 1932’den beri Almanya’nın Wermelskirchen şehrinde Heidenpeter GbmH tarafından MADE IN GERMANY etiketiyle başarıyla üretilmektedir.

Bayilerimize ve profesyonel kullanıcılarımıza NEXUS ve GREVUREM ürünleriyle şimdiden işlerinde başarılar diliyoruz!

HAZET YÜKSEK VOLTAJ & HYBRID ARAÇLAR İÇİN VDE SETLERİ

ASW ‘den HABERLER - Mayıs 2022

Yeni Web sitemiz 2022 Yeni sitemiz ASW-WEKADOR nihayet yayındadır! Özenle tasarlanmış sitemizde bazı faydalı özellikler: • Ürün tarayıcı • Takım talebi • Kaliteli ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi • Ve daha fazlası! Web sitemiz sürekli geliştirilecektir - enteresan bilgileri ürün geliştirmeleri ve cazip tekliflerimiz yıl boyunca sizlere sunulacaktır

> Devamını Oku

NWS YENİ TAKIM BAĞLAMA SİSTEMİ

İşyerinde daha fazla güvenlik için

İşyerinde daha fazla güvenlik sağlamak için, SoftGripp saplı NWS penselerimiz için bir takım bağlama sistemi içerecek şekilde ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Bir dizi farklı bağlantı seçeneği sayesinde, takım bağlama düzeneklerimiz diğer aletlerle de uyumludur.
Yüksekte çalışan ustaların elinden düşen aletler sadece iş süreçlerini bozmakla kalmaz, gecikmelere de neden olur – aynı zamanda özellikle çatılarda, iskelelerde ve şantiyelerde çalışırken düşen pense, tornavida ve benzerlerinin çarpabileceği insanlar ve nesneler için ciddi bir tehlike oluşturur. Bu durum haliyle ciddi kişisel yaralanmalara veya masraflı onarımlara neden olabilir. NWS 'den temin edilebilen yeni takım bağlama sistemi bu tür kazaları önler ve işyerinde güvenliği artırır.

 

Aletler he zaman Profesyonel Kullanıcı Kişiye bağlanır

Aletleri ustalara bağlayan elastik emniyet hattı sayesinde, alet yanlışlıkla elinden kaysa bile her zaman kişiye bağlı kalır. Emniyet halatı, rahat çalışmayı sağlamak için 4,5 kilograma kadar taşıma kapasitesine ve kullanıcı dostu bir yarıçapa sahiptir. Ürün yelpazesindeki diğer öğeler ek çalışma kolaylığı ve güvenliği sağlar. Adaptör halkaları ve bu sette bulunan emniyet klipsli metal karabinalar (özel kancalar), emniyet hattına aynı anda birkaç aletin takılmasını sağlayarak hızlı ve güvenli takım değişiklikleri sağlar. Metal karabina, bağlama hattı ile alet kayışı gibi bir bağlantı noktası arasında güvenli bir bağlantı sağlar. 

Kapsamlı takım bağlantıları

Alet bağlama sistemi, alet ile emniyet hattı arasında güvenli bir bağlantı için üç seçenek sunar. Bir aletin sapında bir delik varsa, takım bağlama düzeneği veya adaptörün kablosu içinden çekilebilir ve bir halka olarak tutturulabilir. Set ayrıca bir bağlama hattına ve bir alete bağlanabilen anahtar halkaları da içerir. Bununla birlikte, en uygun seçenek, SoftGripp kulplu tüm NWS pense ile uyumlu olan sistem klipsidir. Anahtarlıklar gibi, sistem klipsi de bağlama hattı ile alet arasında güvenli bir bağlantı oluşturur. Bununla birlikte, avantajı, bir araçtan kolayca ayrılabilmesi ve gerektiğinde diğerine takılabilmesidir. Bu, anahtar halkasını çıkarma veya döngüyü geri alma gereksinimini ortadan kaldırır.


 

PEDDINGHAUS DRAGON BIÇAĞI

Pratik bir kemer klipsi tutucusuna ve otomatik olarak geri çekilen bir bıçağa sahiptir. Emniyet kayışları sayesinde her zaman elinizin altındadır. Kayış ayrıca Dragon Bıçağını kaybetmenizi veya bir yerde bırakmanızı da engeller. Bir düğmeye basarak hızlı bıçak değişimi mümkündür. Dragon Bıçağının 5 entegre yedek bıçağı vardır.

Daha fazla bilgi edinmek veya bir teklif almak isterseniz, lütfen temsilcimizle iletişime geçiniz.