Hakkımızda

BİZ KİMİZ

BS TOOL TRADE Türkiye’deki bayiler ile kaliteli Alman markaları arasında köprü vazifesi görür. Bizim marka yelpazemizde başta HAZET, GRAVUREM, NEXUS, ASW-WEKADOR, NWS, MOB PEDDINGHAUS gibi Almanya’nın isim olmuş çok önemli firmaları yer almaktadır.

Neden sadece Alman menşeli el aletlerinin temsilciliğini yapıyoruz?
Çünkü onlar kaliteli el aletleri üretimi için en iyi malzemeyi en gelişmiş teknolojiyi kullanıyorlar ve sürekli yenilikçi ve yaratıcı bir anlayışla el aleti sektöründe, alanlarında hep öncü ve lider durumdalar.

Biz öyle inanıyoruz ki; temsilciliğini yaptığımız Alman El Aleti firmaları sadece kaliteli mamul üretmekle kalmıyorlar aynı zamanda en iyi kalitede ve en makul fiyatlara sahipler veya buna en iyi kalite-fiyat oranlarına sahipler de diyebiliriz.

Temsilciliğini yaptığımız Alman el aleti firmaları, düşük kaliteli veya ucuz ürünlerle asla rekabet etmez ve kaliteden ödün vermezler. Bu şu demektir ki, BS TOOL TRADE’ in sizlere sunduğu Alman markalı el aletlerinin için ödeyeceğiniz değerin karşılığını kalite ve uzun kullanım ömrüyle fazlasıyla geriye almış oluyorsunuz.

Biz İstanbul’un Tuzla ilçesinde bulunuyoruz, bize günün 24 saati eposta veya İletişim sayfasındaki formu doldurarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


DEĞERLERİMİZ

Bütünlük

Bütünlük, doğruyu yanlıştan ayırmak ve doğru olanı yapmak anlamına gelir. Kapasitemizi dürüstçe yansıtırız. Müşteri bilgilerinin gizliliğini gözetiriz. Sadece tutabileceğimiz sözleri veririz.


Çeşitlilik

BS TOOL TRADE olarak farklı bir işyeri için çabalıyoruz. Başarımız için, geniş bir yelpazedeki iş paydaşlarımızın katkılarını değerli buluyor ve bunların önemine inanıyoruz.


Müşteri
Önce Gelir

Başarımızı, müşterilerimizin başarıları ile ölçüyoruz. Tüm kaynaklarımızı, müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz ve kendimizi tamamen onların başarısına adıyoruz. Sadece iyi bir hizmet vermeye değil, müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını tanımlamaya çalışıyoruz. BS TOOL TRADE ve müşteri çıkarları arasındaki kazanç ve maliyet dengesi arasında, müşterinin her zaman önce geldiğine inanıyoruz.


Ortaklık

BS TOOL TRADE’in müşteri ilişkileri yönetim stratejisine bir ortaklık perspektifi kılavuzluk eder. Sağlıklı ve uzun vadeli ilişkiler hedefliyoruz. Saygı, ilgi, dürüstlük, karşılıklı destek ve yatırım üzerine kurulu bağlar oluşturmaya çalışıyoruz. Ortaklık, bizim müşteri yaklaşımımızın da temelidir. Müşterilerimize saygı duyuyor ve karşılaştıkları zorlukları takdir ediyoruz. Kendimizi, başarılarını paylaştığımız için ayrıcalıklı hissediyoruz.MİSYONUMUZ

Misyonumuz ülkemizdeki satıcı bayiler ve son kullanıcılara ticari ve teknik performanslarında farklı, uzun vadeli ve somut iyileştirmeler gerçekleştirmeleri için yardımcı olmak, bu sayede onları başta sektörlerinde olmak üzere dikkat çekici, başarılı ve hızla büyüyen özelliklere kavuşturmaktır.