Markalar


Kukko

Kukko & TURNUS Logo


KUKKO EL ALETLERİ

1919’dan beri dünyayı yerinden oynatıyor!

Kleinbongartz & Kaiser oHG tarafından başta otomotiv olmak üzere tüm sanayi dallarında ihtiyaç duyula Çektirmelerin üretimini yapmaktadır.

Bugünkü KUKKO Grubunun çekirdeği olan firma, Kleinbongartz & Kaiser oHG, Alfred Kleinbongartz ve eniştesi Emil Kaiser tarafından 1919 yılında Almanya’nın en meşhur el aletleri merkezlerinden biri olan Remscheid şehrinde kuruldu.

KUKKO bir aile firması olarak dört nesildir her türlü çektirmelerin üretimini yapan bir dünya lideridir.

KUKKO firması yönetimi, daha geniş bir alana ihtiyaç duymuş ve 2013 yılında şirket merkezini, büyümeye ihtiyaç duyduğu fabrikasını ve lojistik merkezini Almanya’nın Hilden şehrine taşımıştır.

KUKKO, kuruluşundan beri, teknolojinin her alanında kullanılan dişlilerin, rulmanların ve benzeri parçaların tahribatsız olarak yerlerinden çıkartılmasını sağlayan çektirme aletlerinin geliştirilmesini ve üretimini yapmaktadır.

KUKKO firmasının ürün gamını, başta KUKKO markalı çektirmeler olmak üzere, TURNUS markalı İşkenceler – Germe ve Sökme aletleri ve Markalama aletleri oluşturuyor.


Kukko Hilden Üretim Tesisi

Hilden Lojistik Merkezi

Teknoloji harikası olan ve oldukça yüksek bir Global Dağıtım Kapasitesine sahip bu merkez KUKKO’nun başarısında çok önemli bir yer tutuyor.

Tamamen bilgisayar kontrollü ve en modern yazılıma sahip KUKKO Lojistik Merkezi tüm KUKKO ve TURNUS çeşitlerinin en az YÜZDE DOKSANBEŞİNİ sürekli stoklarında bulundurmaktadır. Modern sipariş hazırlama ve paketleme bölümlerini de bünyesinde bulunduran bu merkez, KUKKO müşterilerine sağladığı imkânlardan dolayı alanında en iddialı firmalardan biri konumundadır.


Inovasyon, Üstün Rekabet Gücü, Azami Kalite, Kaliteli-Hızlı Servis ve Yakın Müşteri İlişkileri

KUKKO’nun kuruluşundan beri firmanın başarısının temel değerleri olmuştur. Bugün KUKKO üretiminin 60% ‘ından fazlası 100 den fazla ülkeye ihraç ediyor.


Çektirme Rehberi

Doğru çektirmeyi belirlemek, doğru kullanmak ve hızlı ve güvenli çektirme işlemi gerçekleştirmek için mutlaka Çektirme Rehberimizi okumanızı tavsiye ediyoruz.Daha fazla bilgi için www.youtube.com/kukkotools üzerinden KUKKO ürünlerinin nasıl kullanıldığı ve kullanıcılara ne gibi avantajlar sağladığını görmek için titizlikle hazırlanmış videoları izleyebilirsiniz.

Sizlerle çalışmalarımızı hızlı ve verimli sürdürebilmek için güzel bir haberimiz daha var; KUKKO TÜRKÇE Web Sayfamıza artık https://www.kukko.com/tr linklini tıklayarak ulaşabiliyorsunuz.