Markalar


NEXUS

NEXUS Logo


NEXUS DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ

NEXUS 1868'den beri Almanya’nın Remscheid şehrinde yüksek kaliteli aletler üretmektedir. Onlarca yıldır, NEXUS çektirme geliştirme ve üretme konusunda uzmanlaşmıştır. Yılların deneyimi, yüksek hassasiyete haiz standartları, ileri teknolojisi ve üstün kalitesi NEXUS’u sektördeki lider şirketlerden biri haline getirmiştir.

Hem üniversal çektirmeler hem de özel profesyonel aletleri NEXUS ‘un kapsamlı ürün yelpazesinde bulunur. Çektirme veya çıkartma ile ilgili hemen hemen tüm işler için ideal aletler NEXUS ‘un ürün gamında mevcuttur.

Coşkulu yenilikçi bir ruh, güçlü müşteri odaklılık prensibi ve modern teknolojinin en son örnekleri NEXUS firmasının hem Almanya içinde hem de uluslararası pazarlarda kalıcı varlığını güvence altına alıyor.

Modern lojistik sistemi sayesine ve müşteri odaklı stok bulundurma prensibiyle neredeyse tüm ürünler yüksek oranda stoklarda bulunabiliyor. Bu sayede NEXUS siparişlerin müşterilerine en kısa zamanda ulaştırılması avantajını sunuyor.

Bir aile şirketi olarak NEXUS, 155 yıldan beri bu geleneği ve sürdürülebilirliği temsil ediyor – NEXUS ürünleri MADE IN GERMANY etiketiyle Almanya’da üretiliyor.

 

 

NWS Zincir Kesici

NWS Zincir Kesici

NWS QuattroGrip