Markalar


ASW
Wekador

AWS Wekador Logo


ASW birçok sanayi dalında profesyonel kullanıcıların sıkma ve sökme işlerinde verimli ve esnek çözümler sunmaktadır.

ASW darbeli lokmalardaki geniş ürün yelpazesini, en üst seviyedeki kalitesini ve kendisine has, esnek üretim modeli özelliğini bu alandaki 30 yılı aşkın deneyimine ve bilgi birikimine borçludur.

ASW kullanıcılarına en üst kaliteli ürünleriyle en zorlu şartlarda bile sorunsuz, rahat, süratli ve verimli çalışma imkânları sunmaktadır.

ASW Otomotiv Ana Sanayiinin de (OEM) güçlü bir tedarikçisidir. ASW markası altında ve Alman Normlarına (DIN) uygun olarak imal edilerek katalogda yer alan ürünlere ilaveten Otomotiv Ana Sanayiinden (OEM) gelen özel ihtiyaç ve taleplere uygun özellikteki ürünleri nispeten düşük miktarlarda ve makul fiyatlarda üretebilmektedir.

ASW başta Almanya ve Avrupa olmak üzere tüm dünyada geniş katalogları ile satış yapan E.D.E, Hahn & Kolb, Hommel Hercules, Nordwest, Vocken Industriepartner gibi firmaların güçlü bir tedarikçisidir.

ASW 1.000’in üzerindeki değişik ürünü müşterileri için stoklarında bulundurmaktadır.

ASW ’nin gücü, üstün servisi, üretim ve lojistik alanlarındaki esnek yapısı ve en üst kalite seviyesinden gelmektedir.

ASW - Wekador Üretim Tesisi
ASW - Wekador Üretim Tesisi

Wekador firması Almanya’nın Attendorn kentinde 1972 yılında kurulmuştur.

Wekador BITS ve benzeri vidalı bağlantı elemanlarının sökme ve sıkma alanlarında üretim yapmaktadır. Kuruluşundan bu yana kendisini sürekli geliştirmiş ve değişik sanayi dallarında güçlü iş paydaşları oluşturmuştur.

Wekador’un alanında başarılı olmasının temelini şöyle sıralayabiliriz;

  • Ürün güvenilirliği ve yüksek kalite
  • Çevreye duyarlı üretim
  • Tam zamanında sevkiyat ve ideal stok yapısı
  • Müşterilerle yakın ve düzenli iletişim
  • Yüzde yüz Alman menşeli üretim ve ürün gamı

Wekador firması müşteri odaklı yönetim felsefesi ve yıllar boyu önem verdiği teknolojik alt yapısı ile pazarın ihtiyaçlarını gözeten güçlü bir firmadır. Kuruluşun müşteri odaklı Pazarlama ve Üretim Politikası sayesinde azami müşteri memnuniyeti elde edilmektedir. Bu memnuniyette Wekador’un esnek üretim modeli sayesinde pazarda oluşan talepleri en hızlı ve yerinde karşılama özelliği çok önemli rol oynamaktadır.

Wekador’un kataloğunda sunduğu Premium kalitedeki ürünlerinin yanı sıra müşterilerine sunduğu müşteriye özel (tailor-made) imkanları ve düşük adetlerde bile üretebilme özelliği pazarda fark yaratmaktadır.ASW ve Wekador gösterdiğiniz ilgiye peşinen teşekkür eder, sizlerle işbirliği yapmaktan gurur duyar.

ASW Yeni Ürünler 2016

Wekador Yeni Ürünler 2016