Markalar


NWS Germany

NWS Logo


Pense ve sac kesme makasları üretiminde uzman olan NWS, 1973 yılında Willibald Nöthen tarafından kurulmuştur. NWS ismi Almanca ’da Nöthen El Aletleri anlamına gelen Nöthen Werkzeuge Solingen firmasının baş harflerinden oluşmaktadır. Firma pense, yan keski, kerpeten ve sac kesme aletleri üretiminde Almanya’nın sayılı şirketleri arasındadır.

NWS Elektronik Komponent Tutucular 1
Elektronik komponentler için penseler, tutucular.

NWS Yönetim Merkezi Almanya’nın Solingen şehrinde bulunmaktadır. Pazarlama ve satış departmanı, mamul ambar, lojistik ve sevkiyat birimleri de yine Solingen’deki ana merkezde yer alır.

1991 yılında iki Almanya’nın birleşmesinden sonra NWS ikinci fabrikasını Thuringia şehrinde açmıştır. Bu fabrikada pense ve sac kesme makaslarının dünyaca ünlü tüm çeşitleri gelişmiş makine parkı ve mükemmel iş gücünün birleşmesi sayesinde başarıyla üretilmektedir. Son teknolojiyle çalışan makine parkında, en modern CNC kontrollü makinelerle yapılan imalat sürekli yüksek kaliteli mamul üretimini garanti etmektedir.

Üretimin her aşamasında uyulan ve referans alınan “Made in Germany” DIN ISO 9001 – VDE DIN EN 60900 – VPA Geprüfte Sicherheit – dünyaca kabul edilmiş kalite standartlarıdır. NWS ürünlerinin ambalajlarında da belirtildiği üzere, NWS kullanan kişilere güvenlik ve koruma sağlanmaktadır. Bu, kullanıcıların kaza ve yaralanmalara karşı korunması ile ilgili çok önemli bir özelliktir.

NWS Tesisat El Aletleri
Tesisat işleri el aletleri

Ürünlerinin fonksiyonu, kalitesi ve tasarımı konusunda aldığı ödüller NWS firmasının tüm dikkatinin inovasyon üzerine odaklanmasına da sebep olmuştur.

NWS günümüzde, ürettiği aletlerin fonksiyonuna, kalitesine ve tasarımına dönük müşteri taleplerini dikkatle değerlendirmekte ve bu konuda elde ettiği başarıdan gurur duymaktadır.

NWS Zincir Kesici

NWS QuattroGrip

775